Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

baza rzetelnej wiedzy o delegowaniu za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców

 Szanowni Państwo!

Z przyjemnością przestawiamy Państwu zawsze aktualne informacje n/t prawnych, podatkowych i ubezpieczeniowych aspektów delegowania za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców:

Komentarze

Ponad 2100 stron rzetelnych, dogłębnych opracowań, przykładów z praktyki i orzecznictwa. Całość podzielona na siedem tomów. To prawdziwa ‘Biblia Delegowania’, obowiązkowa lektura dla każdego, kto zajmuje się transgranicznym zatrudnieniem.

„Po raz pierwszy pojawia się na rynku wydawniczym kompletne i wyczerpujące opracowanie dla firm delegujących pracowników za granicę.”
dr Joanna Bzdok Instytut Zatrudnienia Transgranicznego

Komentarze dostępne są w wersji papierowej oraz jako ebook.

Więcej informacji: www.delegowanie.pl/komentarze

Miesięcznik Delegowanie.pl

Co miesiąc omawiany jest szczegółowo jeden temat ważny dla firm delegujących. Omawiane jest orzecznictwo i praktyka urzędów polskich i zagranicznych.

Więcej informacji: www.delegowanie.pl/miesiecznik_delegowanie

Codzienne informacje n/t praktyki urzędów, ZUS, orzecznictwa oraz zmian w przepisach o delegowaniu

Firmy obsługiwane na stałe przez Kancelarię Brighton&Wood oraz Członkowie Premium Sekcji Delegowanie IPP otrzymują codziennie bieżące informacje n/t delegowania za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców.

Więcej informacji:

www.delegowanie.pl/member

www.BrightonWood.com

 

Seminaria, szkolenia i spotkania z zagranicznymi firmami poszukującymi partnerów w Polsce

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, Izba Pracodawców Polskich – największa polska organizacja zrzeszająca firmy kierujące za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców wraz z portalem wiedzy n/t delegowania www.delegowanie.pl przy wsparciu portalu www.RynekDelegowania.pl i merytorycznym udziale Kancelarii Brighton&Wood (www.BrightonWood.com) organizują kilka razy w roku praktyczne warsztaty poświęcone delegowaniu za granicę.

Podczas spotkań omawiane są aktualne problemy, z którymi zmagają się polskie firmy kierujące personel za granicę.

Na każdym spotkaniu dyskutowane są praktyczne rozwiązania dla firm i skuteczne oraz zyskowne metody legalnego transferu polskich pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców za granicę.

Spotkanie prowadzone są przez niekwestionowanych ekspertów-praktyków w dziedzinie delegowania.

Formuła spotkań organizowanych przez Izbę Pracodawców Polskich i portal Delegowanie.pl nie zmieniła się od 15 lat: na spotkania nie są zapraszani ani urzędnicy szkodzący polskim firmom ani teoretyzujący naukowcy i inni doradcy proponujący rozwiązania nierentowne, niebiznesowe i nierealne.

Warsztaty są zawsze prowadzone przez doświadczonych praktyków z Kancelarii Brighton&Wood (www.BrightonWood.com), którzy od ponad 15 lat obsługują polskie firmy kierujące za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców.

Szanując czas przedsiębiorców wszystkie spotkania odbywają się w ciągu jednego dnia i pozbawione są niepotrzebnych i nic nie wnoszących prelekcji oderwanych od rzeczywistości polityków i urzędników, teoretyzujących naukowców lub początkujących doradców próbujących swoich sił na rynku delegowania i uczących się na skórze przedsiębiorców.

Spotkania mają charakter praktycznych warsztatów, podczas których omawiane są konkretne rozwiązania dla firm.

Doświadczeni praktycy omawiają konkretne przypadki rozstrzygane przez sądy oraz praktykę poszczególnych instytucji polskich i zagranicznych.

Uczestnicy spotkań zabierają ze sobą konkretne rozwiązania dla firm i odpowiedzi na liczne pytania, które ich nurtują w codziennej pracy.

Więcej informacji: www.delegowanie.pl/seminaria

W każdy czwartek od godziny 10.00 odbywają się spotkania online poświęcone delegowaniu pracowników za granicę (http://optymalnezatrudnienie.pl/online).

Spotkania są bezpłatne dla wszystkich Członków IPP.

Oto programy najbliższych spotkań: http://optymalnezatrudnienie.pl/online

Bądź na bieżąco. Korzystaj ze sprawdzonej i praktycznej wiedzy n/t delegowania. Bądź członkiem elity firm delegujących. Współtwórz środowisko firm delegujących. Zmieniaj rzeczywistość i realia delegowania w Europie. Przystąp do IPP: http://optymalnezatrudnienie.pl/standard 

Jeżeli nie chcesz czekać na seminarium online i chcesz już teraz wysłuchać wykładu oraz otrzymać obszerne materiały (opinia, publikacja itp.) na ten temat, to skorzystaj z dostępu do Bazy Wiedzy: www.delegowanie.pl/wiedza

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia doświadczonych prawników z Kancelarii Brighton&Wood: www.brightonwood.com. Pierwszeństwo w korzystaniu ze wsparcia Brighton&Wood przysługuje Członkom IPP (http://optymalnezatrudnienie.pl/standard) oraz firmom korzystającym z usług portalu www.Delegowanie.pl.

Potrzebujesz skutecznej dokumentacji? Prowadzisz firmę delegującą i masz kontrolę w kraju lub za granicą? Masz problemy z uzyskaniem A1? ZUS chce wycofać wydane Ci wcześniej formularze A1? ZUS chce dokonać przypisu składek w twojej firmie? Chcesz sprawdzić, czy prawidłowo delegujesz i czy prawidłowo naliczasz pensje, składki i inne należności publicznoprawne? – zgłoś się po profesjonale wsparcie do Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com

Życzysz sobie indywidualnej konsultacji z Tomaszem Majorem? – zaznacz tę opcję zgłaszając się po konsultację w Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com.

PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników