Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

Baza wiedzy n/t delegowania do Belgii

Szanowni Państwo!

Pragniemy zaprezentować Państwu pięciotomową bazę wiedzy n/t delegowania do Belgii.

Jest to publikacja wyjątkowa, ponieważ obejmuje swoją tematyką nie tylko omówienie najważniejszych obowiązków, które wypełnić musi polska firma (oraz agencja pracy), która deleguje pracowników do Belgii. Jest to także jedyna publikacja zawierająca omówienie belgijskich przepisów prawa pracy, do których zobligowany jest polski przedsiębiorca.

Bardzo obszernie opracowana została problematyka poświadczania formularzy A1 dla pracowników delegowanych, podstawy wymiaru składek, zakładów podatkowych oraz opodatkowania pracowników kierowanych do Belgii.

Baza wiedzy n/t delegowania do Belgii składa się z pięciu tomów (ponad 600 stron):

  • Tom I: Kompendium wiedzy n/t delegowania do Belgii
  • Tom II: A1 – podleganie przepisom o ubezpieczeniach społecznych i poświadczanie formularzy A1
  • Tom III: Podstawa wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców delegowanych
  • Tom IV: Zagraniczne zakłady podatkowe polskich firm kierujących za granicę pracowników, zleceniobiorców i pracowników tymczasowych
  • Tom V: Zasada 183 dni: Opodatkowanie pracowników, zleceniobiorców i pracowników tymczasowych delegowanych

Kompendium wiedzy zawiera nie tylko prezentację obowiązków administracyjnych na terenie Belgii (LIMOSA, notyfikacja w branży budowlanej, PDOK/OPOC), ale także informacje n/t belgijskich przepisów prawa pracy oraz regulacji dla agencji pracy tymczasowej.

Publikacja przygotowana została dzięki wsparciu merytorycznemu Kancelarii Brighton& Wood (www.BrightonWood.com).

Belgia to jedna z najbardziej zyskownych destynacji polskiego biznesu związanego ze świadczeniem usług transgranicznych opartych o personel z Polski. Holandia to rynek, na którym firmy z siedzibą w Polsce wypracowały dotąd najbardziej zaawansowane modele optymalizacji kosztów pozapłacowych. Na tych dwóch rynkach Kancelaria Brighton&Wood zapewnia kompleksową obsługę firm; nie tylko dokumentację pozwalającą realizować kontrakty w maksymalnie zyskowny i bezpieczny sposób, ale także obronę firm w postępowaniach kontrolnych prowadzonych na terenie Belgii i Niderlandów.

Prawnicy Brighton&Wood komunikują się biegle w języku angielskim, niemieckim, francuskim i niderlandzkim. W tych językach sporządzane są dokumenty, umowy oraz pisma, a także prowadzone negocjacje.

Kancelaria Brighton&Wood obsługuje rokrocznie kilkadziesiąt polskich firm kierujących pracowników do Belgii. Są wśród nich małe i średnie firmy rodzinne, ale także działające globalnie firmy przemysłowe i agencje pracy tymczasowej.

 

Cena regularna dla firm delegujących: 1.900,00 PLN + VAT

Zniżka dla członków IPP: 50%

Członkowie Klubu Premium Delegowanie.pl: bezpłatnie

Firmy obsługiwane na stałe przez BrightonWood.com: bezpłatnie

Urzędnicy, naukowcy, firmy doradcze, stowarzyszenia: 9.900,00 PLN + VAT

Publikacja nie jest dostępna dla osób prywatnych

Publikacja nie jest dostępna w wersji elektronicznej.

Wysyłka: 48h

Formularz zamówienia

Dane do faktury VAT
Dane kontaktowe

Do kwoty zamówienia należy doliczyć 5% Vat

W każdy czwartek od godziny 10.00 odbywają się spotkania online poświęcone delegowaniu pracowników za granicę (http://optymalnezatrudnienie.pl/online).

Spotkania są bezpłatne dla wszystkich Członków IPP.

Oto programy najbliższych spotkań: http://optymalnezatrudnienie.pl/online

Bądź na bieżąco. Korzystaj ze sprawdzonej i praktycznej wiedzy n/t delegowania. Bądź członkiem elity firm delegujących. Współtwórz środowisko firm delegujących. Zmieniaj rzeczywistość i realia delegowania w Europie. Przystąp do IPP: http://optymalnezatrudnienie.pl/standard 

Jeżeli nie chcesz czekać na seminarium online i chcesz już teraz wysłuchać wykładu oraz otrzymać obszerne materiały (opinia, publikacja itp.) na ten temat, to skorzystaj z dostępu do Bazy Wiedzy: www.delegowanie.pl/wiedza

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia doświadczonych prawników z Kancelarii Brighton&Wood: www.brightonwood.com. Pierwszeństwo w korzystaniu ze wsparcia Brighton&Wood przysługuje Członkom IPP (http://optymalnezatrudnienie.pl/standard) oraz firmom korzystającym z usług portalu www.Delegowanie.pl.

Potrzebujesz skutecznej dokumentacji? Prowadzisz firmę delegującą i masz kontrolę w kraju lub za granicą? Masz problemy z uzyskaniem A1? ZUS chce wycofać wydane Ci wcześniej formularze A1? ZUS chce dokonać przypisu składek w twojej firmie? Chcesz sprawdzić, czy prawidłowo delegujesz i czy prawidłowo naliczasz pensje, składki i inne należności publicznoprawne? – zgłoś się po profesjonale wsparcie do Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com

Życzysz sobie indywidualnej konsultacji z Tomaszem Majorem? – zaznacz tę opcję zgłaszając się po konsultację w Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com.

PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników