Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

Cykl Seminariów Online rozpoczęty: rewolucja w dostępie do wiedzy n/t delegowania

W ostatni piątek odbyło się pierwsze Seminarium Online n/t delegowania pracowników za granicę. Poświęcone było zmianom w zakresie oskładkowania umów zlecenia od 1.1.2016 r.

Seminarium poprowadził osobiście Tomasz Major. Licznie zebrani uczestnicy docenili zawartość merytoryczną spotkania. Po szczegółowej prezentacji i prelekcji uczestnicy zadawali pytania, a nasz ekspert w sposób wyczerpujący odpowiedział na wszystkie pytania, które nurtowały uczestników. Uczestnicy docenili nie  tylko zawartość merytoryczną przekazu, ale także prosty i nieskomplikowany sposób uczestniczenia w Seminarium Online.  Aby uczestniczyć w Seminarium Online, wystarczy posiadać komputer podłączony do internetu. Większość uczestników spotkania online siedziała przed komputerami w swoich firmach, kilkoro było na urlopie w dalekich krajach, dwóch uczestników uczestniczyło w seminarium online sącząc orzeźwiające napoje pod palmą na plaży na Bali. Kilku uczestników Seminarium Online brało udział w spotkaniu przy pomocy smartfonów. - Słuchali wykładu i zadawali pytania jadąc pociągiem lub samochodem.

Już w najbliższy piątek kolejne spotkanie online. Poświęcone będzie w całości zmianie orzecznictwa sądowego i praktyki ZUS w zakresie oskładkowania diet delegacyjnych.

Izba Pracodawców Polskich realizuje Europejski Program Wspierania Polskiego Delegowania. W ramach tego programu sfinansowano dla firm, które delegują za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców, dostęp do wiedzy n/t legalnego delegowania.

Seminaria Online są uzupełnieniem programu szkoleniowego portalu Delegowanie.pl.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie komputera lub tabletu oraz dostęp do Internetu.

Seminaria Online prowadzone są wyłącznie przez doświadczonych, renomowanych ekspertów w zakresie delegowania.

Każda z osób może wziąć udział w takim szkoleniu przebywając we własnym biurze lub domu. – Uczestnicy Seminarium Online oszczędzają czas i pieniądze, które - uczestnicząc w tradycyjnym szkoleniu – tracą na dojazd, przelot, nocleg.

Uczestnicy otrzymują starannie przygotowane materiały szkoleniowe.

Prowadzący udziela uczestnikom głosu.

Każdy uczestnik seminarium online może zadawać nieograniczoną ilość pytań podczas szkolenia.

Delegowanie.pl zapewnia uczestnikom anonimowość i dyskrecję – pozostali uczestnicy nie znają tożsamości osób uczestniczących w spotkaniu.

Seminarium Online jest bezpłatne dla wszystkich członków IPP. Koszt uczestnictwa w Seminarium Online dla pozostałych firm jest dużo niższy, niż koszt zwykłego seminarium, a dla uczestników, którzy zgłaszają się odpowiednio wcześnie, przewidziano atrakcyjne upominki i zniżki.

Jak się odbywa Seminarium Online?

Przed Seminarium Uczestnik musi wykonać tylko trzy proste kroki:

Krok 1   Zgłoszenie przez stronę: www.delegowanie.pl/online

Krok 2   Uczestnik otrzymuje indywidualny link dostępu.

Krok 3   Na kilka minut przed rozpoczęciem Seminarium Online uczestnik klika na przesłany link - wchodzi w ten sposób do wirtualnej salki konferencyjnej.

Wykład – uczestnicy słuchają wykładu, podczas którego mogą na czacie zadawać pytania do prelegentów. Wszystkie zadane pytania widzą też pozostali uczestnicy.

Prelegenci udzielają głosu uczestnikom, którzy chcą zadać pytanie bezpośrednio.

Po zakończonym wykładzie, prelegenci odpowiadają na wszystkie pytania.

Po zakończonym Seminarium Online wszyscy uczestnicy otrzymują mailem materiały seminaryjne oraz Certyfikat ukończenia szkolenia.     

Najbliższe terminy:

Piątek, 16.10.2015, 10.00                Zmiany w oskładkowaniu zleceniobiorców delegowanych za granicę po 1.1.2016

Piątek, 23.10.2015, 10.00                Nowe orzecznictwo sądowe: diety zleceniobiorców są niedozwolonym obejściem prawa i podlegają bezwzględnemu oskładkowaniu

Piątek, 30.10.2015, 10.00                A1 z art. 12

Piątek, 6.11.2015, 10.00                  A1 z art. 13

Piątek, 13.11.2015, 10.00                Podstawa wymiaru składek pracowników i zleceniobiorców delegowanych

 

Formularz zgłoszenia:                 www.delegowanie.pl/online

Zostań Członkiem IPP:                 http://ipp.org.pl/czlonkostwo-w-sekcji-delegowanie-ipp

Dla wszystkich firm, które przystąpią do IPP w październiku: komplet komentarzy wart 9.900,00 PLN gratis.

 

W każdy czwartek od godziny 10.00 odbywają się spotkania online poświęcone delegowaniu pracowników za granicę (http://optymalnezatrudnienie.pl/online).

Spotkania są bezpłatne dla wszystkich Członków IPP.

Oto programy najbliższych spotkań: http://optymalnezatrudnienie.pl/online

Bądź na bieżąco. Korzystaj ze sprawdzonej i praktycznej wiedzy n/t delegowania. Bądź członkiem elity firm delegujących. Współtwórz środowisko firm delegujących. Zmieniaj rzeczywistość i realia delegowania w Europie. Przystąp do IPP: http://optymalnezatrudnienie.pl/standard 

Jeżeli nie chcesz czekać na seminarium online i chcesz już teraz wysłuchać wykładu oraz otrzymać obszerne materiały (opinia, publikacja itp.) na ten temat, to skorzystaj z dostępu do Bazy Wiedzy: www.delegowanie.pl/wiedza

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia doświadczonych prawników z Kancelarii Brighton&Wood: www.brightonwood.com. Pierwszeństwo w korzystaniu ze wsparcia Brighton&Wood przysługuje Członkom IPP (http://optymalnezatrudnienie.pl/standard) oraz firmom korzystającym z usług portalu www.Delegowanie.pl.

Potrzebujesz skutecznej dokumentacji? Prowadzisz firmę delegującą i masz kontrolę w kraju lub za granicą? Masz problemy z uzyskaniem A1? ZUS chce wycofać wydane Ci wcześniej formularze A1? ZUS chce dokonać przypisu składek w twojej firmie? Chcesz sprawdzić, czy prawidłowo delegujesz i czy prawidłowo naliczasz pensje, składki i inne należności publicznoprawne? – zgłoś się po profesjonale wsparcie do Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com

Życzysz sobie indywidualnej konsultacji z Tomaszem Majorem? – zaznacz tę opcję zgłaszając się po konsultację w Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com.

PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników