Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

Delegowanie do Niemiec

Kancelaria Brighton&Wood przygotowała dla Portalu Delegowanie kompleksowe Kompendium n/t delegowania pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców do Niemiec.

Zawiera ono informacje n/t delegowania w większości branż relewantnych dla polskich firm. Doświadczeni prawnicy Brighton&Wood obsługujący od wielu lat polskie firmy delegujące do Niemiec omawiają wymogi administracyjne, zezwolenia, notyfikacje oraz inne specyficzne dla rynku niemieckiego obostrzenia, których muszą przestrzegać polskie firmy.

 
Kompendium dostępne jest bezpłatnie dla Członków GOLD i PREMIUM, a na specjalnych warunkach dostępne jest również dla firm korzystających z Pakietu STANDARD.
Kompendium jest na bieżąco aktualizowane.
 
Do Niemiec od wielu lat delegowana jest największa liczba pracowników z Polski. Prawnicy Kancelarii Brighton&Wood obsługują polskie firmy działające na niemieckim rynku od prawie dwudziestu lat. Co roku ponad sto firm działających na rynku niemieckim korzysta z wiedzy i doświadczenia Brighton&Wood. Są wśród nich polskie firmy rodzinne, ale także największe niemieckie koncerny budowlane i przemysłowe oraz międzynarodowe korporacje działające globalnie. Ze wsparcia Izby Pracodawców Polskich oraz z portalu wiedzy www.delegowanie.pl korzysta co roku ponad 1850 firm delegujących, w tym ponad 1000 firm operujących na rynku niemieckim. Także nowoczesne firmy outsourcingowe oraz agencje pracy tymczasowej obsługiwane są przez Kancelarię Brighton&Wood. Elitarna grupa firm obsługiwana osobiście przez Tomasza Majora deleguje do Niemiec co roku ponad 90 tysięcy pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców. Od listopada 2015 roku działa w Berlinie biuro Izby Pracodawców Polskich. W pięknym zabytkowym budynku w prestiżowej Berlińskiej lokalizacji mieści się centrum obsługi polskiego eksportu w Niemczech. Biuro świadczy nast. wsparcie dla polskich firm delegujących:
  • ubieganie się o zezwolenie na pracę tymczasową w Niemczech,
  • dokumentacja dla polskich firm usługowych i agencji zatrudnienia związana ze świadczeniem usług na terenie Niemiec,
  • przechowywanie dokumentów na terenie Niemiec,
  • reprezentant do kontaktu z niemieckim urzędem celnym,
  • zakładanie spółek w Niemczech,
  • adres do korespondencji w Niemczech,
  • niemiecka centrala telefoniczna,
  • adres rejestracyjny w Niemczech.

 

Wszystkie usługi zarezerwowane są dla członków Izby Pracodawców Polskich. Do dyspozycji polskich firm są niemieccy prawnicy, doradcy podatkowi, notariusz, biegli rewidenci i księgowi. Obsługa polskich firm odbywa się w j. polskim, a także w j. niemieckim, angielskim i francuskim. Obsługa dot. rynku niemieckiego odbywa się także w polskich biurach Kancelarii Brighton&Wood w Krakowie i w Warszawie.


Formularz kontaktowy
(wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą błyskawicznie)

Przystąp do IPP i korzystaj z profesjonalnego wsparcia na rynku niemieckim (składka to tylko równowartość 100 euro): www.delegowanie.pl/member

Skontaktuj się z Kancelarią Brighton&Wood i korzystaj z profesjonalnego wsparcia na rynku niemieckim: www.BrightonWood.com
 
Zmiany niemieckich przepisów omawiane są na bieżąco z firmami delegującymi na Bezpłatnych Spotkaniach Online, które odbywają się w każdy czwartek w godzinach od 10.00 do 14.00. Pełna lista najbliższych Bezpłatnych Spotkań Online znajduje się tutaj: www.delegowanie.pl/online. Najbliższe Bezpłatne Spotkania Online już w najbliższy czwartek od godziny 10.00! serdecznie zapraszamy! 
 

 

PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników