Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

Delegowanie do Szwecji

Kancelaria Brighton&Wood przygotowała dla Portalu Delegowanie kompleksowe Kompendium n/t delegowania pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców do Szwecji.

Zawiera ono informacje n/t delegowania w większości branż relewantnych dla polskich firm. Doświadczeni prawnicy Brighton&Wood obsługujący od wielu lat polskie firmy delegujące do Szwecji omawiają wymogi administracyjne, zezwolenia, notyfikacje oraz inne specyficzne dla rynku niemieckiego obostrzenia, których muszą przestrzegać polskie firmy.
Kompendium dostępne jest bezpłatnie dla Członków GOLD i PREMIUM, a na specjalnych warunkach dostępne jest również dla firm korzystających z Pakietu STANDARD.
Kompendium jest na bieżąco aktualizowane.
 
Wieloletnie, sięgające jeszcze końca lat dziewięćdziesiątych doświadczenie prawników Brighton&Wood w obsłudze polskich firm na rynku duńskim, fińskim, norweskim, szwedzkim i islandzkim jest cenione przez grupę kilkudziesięciu polskich i zagranicznych firm, które korzystają z wiedzy i doświadczenia Tomasza Majora i jego zespołu. Firmy cenią przede wszystkim nieodzowne w krajach skandynawskich doświadczenie w kontaktach z lokalnymi związkami zawodowymi i innymi partnerami społecznymi. Obsługa firm operujących na rynkach skandynawskich odbywa się w Polsce, ale także – w przypadku kontroli, sporów i negocjacji – w miejscu świadczenia usług przez polską firmę.
 
Kontakt z Kancelarią Brighton&Wood: www.BrightonWood.com
PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników