Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

Dostosuj swoją firmę do nowej dyrektywy w/s delegowania!

Kancelaria Brighton&Wood prowadzi indywidualne konsultacje dla firm w zakresie dostosowania trybów delegowania za granicę do przepisów nowej Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie egzekwowania dyrektywy 96/71/WE dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług.

Konsultacje prowadzi osobiście Tomasz Major – Partner Zarządzający w Kancelarii Brighton&Wood – jedynej na rynku kancelarii zajmującej się wyłącznie delegowaniem pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców, Prezes Izby Pracodawców Polskich – największej organizacji zrzeszającej firmy kierujące polskich pracowników do Unii Europejskiej. Daje to firmom gwarancję informacji „z pierwszej ręki”.
Na wniosek Parlamentu Europejskiego Tomasz Major uczestniczył w 2012 i 2013 r., jako ekspert reprezentujący pracodawców z całej Unii Europejskiej, w pracach nad nową dyrektywą o delegowaniu. Za swoje zaangażowanie i błyskotliwą przemowę w Parlamencie Europejskim w 2012 roku broniącą firm delegujących, agencji zatrudnienia i podwykonawców z całej Europy Środkowo-Wschodniej został wyróżniony w prestiżowym konkursie LM 2013. Od samego początku apelował do polskich europarlamentarzystów oraz do polskiego rządu o podjęcie wszelkich kroków zamierzających do storpedowania, za wszelką cenę, fatalnej dla polskich firm dyrektywy.
 

Konsultacje są bezpłatne dla

 

 

Chcę dostosować firmę do nowej dyrektywy w/s delegowania – chcę skorzystać z indywidualnej konsultacji w tym zakresie

PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników