Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

Kalendarz Tomasza Majora na 2019 rok

Tradycyjnie już od ośmiu lat - raz w roku Tomasz Major, Prezes Izby Pracodawców Polskich oraz Partner Zarządzający w Kancelarii Brighton&Wood (www.BrightonWood.com) otwiera przed nami drzwi do swojej niezwykłej Biblioteki. Spośród ponad tysiąca książek Tomasz Major wybrał dla Państwa kilkadziesiąt lektur poświęconych temu, co ważne.  

Miło nam poinformować, że wysłaliśmy właśnie do druku piękny „Notes na 2019 rok”.

Poniżej fragmenty „Słowa Wstępu”:

„W 2019 roku zabieram Cię w niezwykłą podróż przez 6 kontynentów. Będzie ona dla mnie wspomnieniem niezwykłych miesięcy spędzonych na Antarktydzie, w Himalajach i w Afryce. Będziemy spacerować po plażach Antypodów, na których wygrzewają się foki i lwy morskie. Pożeglujemy między górami lodowymi i wdrapiemy się na dach świata oraz udamy się w niezwykłą podróż do Mordoru. Popłyniemy najpiękniejszymi drogami wodnymi w Polsce i podglądniemy zwierzaki, które żyją (jeszcze) na sawannie afrykańskiej.

Kalendarz na 2019 r. poświęciłem szczęściu i poszukiwaniu dobrego życia.

W tej podróży będą nam towarzyszyli najwybitniejsi filozofowie, psychologowie i socjologowie. - Literatura poświęcona tym dziedzinom zajmuje całkiem sporą część mojej Biblioteki. Będzie wśród nich twórca współczesnej psychiatrii, który w najstraszliwszych warunkach nie zwątpił w filozofię, którą się kierował i której nauczał. Duchowy przywódca Tybetańczyków opowie nam o szczęściu, Konfucjusz o „człeku szlachetnym”, a żyjący szczęść wieków przed naszą erą Laozi pomoże nam odnaleźć równowagę w życiu. Nie zabraknie Saint-Exupéry’ego, Kapuścińskiego i wiodących współczesnych myślicieli oraz naukowców badających szczęście.”

Format i kształt Kalendarza nie zmienił się od ośmiu lat. Na prośbę firm rozszerzona została ilość Myśli Przewodnich – rekomendowanych książek oraz ilość stron przeznaczonych na notatki. Tradycyjnie już kalendarz jest ręcznie przygotowywany i grawerowany.

Jak zawsze Kalendarz ten jest przeznaczony dla wybranej grupy wyjątkowych ludzi.

Wyłącznie firmy członkowskie IPP zainteresowane publikacją prosimy o kontakt (do piątku 9.11.2019 do 12.00) z biurem IPP (administrator@delegowanie.pl).

Pozdrawiam serdecznie

Robert Grzegorzak
administrator@delegowanie.pl

W każdy czwartek od godziny 10.00 odbywają się spotkania online poświęcone delegowaniu pracowników za granicę (http://optymalnezatrudnienie.pl/online).

Spotkania są bezpłatne dla wszystkich Członków IPP.

Oto programy najbliższych spotkań: http://optymalnezatrudnienie.pl/online

Bądź na bieżąco. Korzystaj ze sprawdzonej i praktycznej wiedzy n/t delegowania. Bądź członkiem elity firm delegujących. Współtwórz środowisko firm delegujących. Zmieniaj rzeczywistość i realia delegowania w Europie. Przystąp do IPP: http://optymalnezatrudnienie.pl/standard 

Jeżeli nie chcesz czekać na seminarium online i chcesz już teraz wysłuchać wykładu oraz otrzymać obszerne materiały (opinia, publikacja itp.) na ten temat, to skorzystaj z dostępu do Bazy Wiedzy: www.delegowanie.pl/wiedza

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia doświadczonych prawników z Kancelarii Brighton&Wood: www.brightonwood.com. Pierwszeństwo w korzystaniu ze wsparcia Brighton&Wood przysługuje Członkom IPP (http://optymalnezatrudnienie.pl/standard) oraz firmom korzystającym z usług portalu www.Delegowanie.pl.

Potrzebujesz skutecznej dokumentacji? Prowadzisz firmę delegującą i masz kontrolę w kraju lub za granicą? Masz problemy z uzyskaniem A1? ZUS chce wycofać wydane Ci wcześniej formularze A1? ZUS chce dokonać przypisu składek w twojej firmie? Chcesz sprawdzić, czy prawidłowo delegujesz i czy prawidłowo naliczasz pensje, składki i inne należności publicznoprawne? – zgłoś się po profesjonale wsparcie do Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com

Życzysz sobie indywidualnej konsultacji z Tomaszem Majorem? – zaznacz tę opcję zgłaszając się po konsultację w Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com.

PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników