Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

Komentarze

 • Nowa Dyrektywa Wdrożeniowa
 • Dyrektywa podstawowa 96/71
 • A1 – podleganie przepisom o ubezpieczeniach społecznych i poświadczanie formularzy A1
 • Podstawa wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców delegowanych za granicę
 • Zagraniczne zakłady podatkowe polskich firm kierujących za granicę pracowników, zleceniobiorców i pracowników tymczasowych
 • Zasada 183 dni: Opodatkowanie pracowników, zleceniobiorców i pracowników tymczasowych kierowanych za granicę
 • Sądy właściwe w sporach z pracownikami, zleceniobiorcami i pracownikami tymczasowymi kierowanymi za granicę
 • Prawo właściwe dla umów z pracownikami (umowy o pracę), zleceniobiorcami (umowy zlecenia) i pracownikami tymczasowymi (umowy o pracę tymczasową) kierowanymi za granicę.

Wyczerpujące komentarze do przepisów o delegowaniu pracowników. 

Ponad 2100 stron rzetelnych, dogłębnych opracowań, przykładów z praktyki i orzecznictwa. Całość podzielona na siedem tomów. 

„To prawdziwa ‘Biblia Delegowania’, obowiązkowa lektura dla każdego, kto zajmuje się transgranicznym zatrudnieniem.”
Portal Delegowanie.pl

„Po raz pierwszy pojawia się na rynku wydawniczym kompletne i wyczerpujące opracowanie dla firm delegujących pracowników za granicę.”

dr Joanna Bzdok Instytut Zatrudnienia Transgranicznego

„Tomasz Major zaskakuje nas od piętnastu lat. Teraz zrobił tą publikacją prawdziwy ‘szach-mat’ deklasując cały świat nauki, świat doradców prawnych i podatkowych oraz dając przedsiębiorcom wydajne praktyczne narzędzie pozwalające planować delegowanie. Podczas gdy wszyscy prowadzili niepotrzebne dyskusje o nowej dyrektywie, nie wiedząc, że jej wejście w życie jest przesądzone, on dopingował swój zespół do pisania, a na koniec zabrał na miesiąc do Azji walizkę papierów, zamknął
się gdzieś na indonezyjskim odludziu i opisał dla nas wszystkich delegowanie po nowemu. Po raz kolejny udowadnia, że to on wyznacza trendy na rynku delegowania w Europie.”

Portal PracaCzasowa.eu www.delegowanie.pl/komentarze

„Nikt nie zna się lepiej, niż Major, na delegowaniu pracowników w Unii Europejskiej”

Tygodnik „Wirtschaftswoche”

Wejście w życie nowej Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie egzekwowania dyrektywy 96/71/WE dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług nakazuje każdemu – właścicielom firm, kierownikom działów kadr, płac, księgowości oraz przede wszystkim sprzedaży oraz realizacji, a także doradcom prawnym i podatkowym – przemodelować dotychczasowe strategie związane z delegowaniem za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców. Nowa Dyrektywa wdrożeniowa przesuwa punkt ciężkości przy transgranicznym zatrudnieniu na inne kwestie, niż czyniła to dotychczasowa i cały czas obowiązująca Dyrektywa 96/71/WE dotycząca delegowania pracowników w ramach świadczenia usług. Oddajemy do rąk przedsiębiorców i ich doradców kompendium wiedzy n/t delegowania pod rządami nowej Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie egzekwowania dyrektywy 96/71/WE dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług.

 • TOM 1 DELEGOWANIE PRACOWNIKÓW, ZLECENIOBIORCÓW I PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH
  Schemat działania firmy delegującej pracowników, zleceniobiorców i pracowników tymczasowych. Praktykowane modele delegowania pracowników, zleceniobiorców i pracowników tymczasowych a nowa Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie egzekwowania dyrektywy 96/71/WE dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług. Kumulacja aktów prawnych o delegowaniu, kumulacja właściwych urzędów, kumulacja właściwych sądów: jak sobie poradzić w gąszczu przepisów, instytucji i sądów właściwych?
  Wydanie: 2014 (format 125x195, ilość stron: 238)
 • TOM 2 KOMENTARZE: DYREKTYWA 96/71, DYREKTYWA WDROŻENIOWA, PRAWO I SĄDY WŁAŚCIWE
  Komentarz do podstawowej dyrektywy 96/71/WE dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług. Komentarz do nowej Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie egzekwowania dyrektywy 96/71/WE dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług. Sądy właściwe w sporach z pracownikami, zleceniobiorcami i pracownikami tymczasowymi kierowanymi za granicę. Prawo właściwe dla umów z pracownikami (umowy o pracę), zleceniobiorcami (umowy zlecenia) i pracownikami tymczasowymi (umowy o pracę tymczasową) kierowanymi za granicę.
  Wydanie: 2014 (format 125x195, ilość stron: 492)
 • TOM 3 A1 – PODLEGANIE UBEZPIECZENIOM SPOŁECZNYM I POŚWIADCZANIE FORMULARZY A1
  Podleganie ubezpieczeniom społecznym i poświadczanie formularzy A1 dla pracowników, zleceniobiorców i pracowników tymczasowych kierowanych za granicę po wejściu w życie Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie egzekwowania dyrektywy 96/71/WE dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług.
  Wydanie: 2014 (format 125x195, ilość stron: 384)
 • TOM 4 PODSTAWA WYMIARU SKŁADEK NA UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE
  Podstawa wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne pracowników, zleceniobiorców i pracowników tymczasowych kierowanych za granicę po wejściu w życie Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie egzekwowania dyrektywy 96/71/WE dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług.
  Wydanie: 2014 (format 125x195, ilość stron: 200)
 • TOM 5 ZAGRANICZNE ZAKŁADY PODATKOWE POLSKICH FIRM
  Zagraniczne zakłady podatkowe polskich firm kierujących za granicę pracowników, zleceniobiorców i pracowników tymczasowych: Opodatkowanie polskiej firmy po wejściu w życie Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie egzekwowania dyrektywy 96/71/WE dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług.
  Wydanie: 2014 (format 125x195, ilość stron: 190)
 • TOM 6 OPODATKOWANIE PRACOWNIKÓW, ZLECENIOBIORCÓW I PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH DELEGOWANYCH ZA GRANICĘ
  Zasada 183 dni: Opodatkowanie pracowników, zleceniobiorców i pracowników tymczasowych kierowanych za granicę po wejściu w życie Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie egzekwowania dyrektywy 96/71/WE dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług.
  Wydanie: 2014 (format 125x195, ilość stron: 246)
 • TOM 7 ZBIÓR PRZEPISÓW OBOWIĄZUJĄCYCH W DZIEDZINIE TRANSGRANICZNEGO ZATRUDNIENIA
  Zbiór zawiera najważniejsze przepisy mające zastosowanie w przypadku transgranicznego zatrudnienia, w tym w szczególności przepisy Dyrektywy Podstawowej 96/71, Dyrektywy Wdrożeniowej, przepisy regulujące poświadczanie formularzy A1, kwestie związane z ustalaniem podstawy wymiaru składek dla pracowników i pracowników tymczasowych delegowanych za granicę, przepisy dotyczące zakłady podatkowe oraz zasadę 183 dni, przepisy o podstawie wymiaru podatku dochodowego od osób fizycznych.
  Wydanie: 2014 (format 125x195, ilość stron: 562)

Wszystkie publikacje zostały przygotowane w sposób niezwykle precyzyjny, staranny i wyczerpujący. Zawierają oprócz licznych uwag i przykładów praktycznych, także akty prawne, omówienie interpretacji urzędowych oraz orzecznictwa. Książki napisane zostały w sposób przystępny, prostym językiem, tak, by każdy przedsiębiorca mógł się nimi z łatwością posługiwać.
Autorami są najwybitniejsi w Polsce praktycy, będący niekwestionowanymi autorytetami w dziedzinie delegowania.


CENNIK:

 • Bezpłatny dla Członków Premium Sekcji Delegowanie IPP
 • 9.900,00 PLN - cena kompletu regularna
 • 3.600,00  PLN - dla firm, które kiedykolwiek uczestniczyły w seminariach organizowanych przez portal delegowanie.pl lub korzystały z innych usług, zakupiły publikacje etc.
 • 6.900,00 PLN - cena kompletu dla Członków Zwyczajnych Sekcji Delegowanie IPP
 • Pojedyncze egzemplarze: 1.900,00 PLN
 • 900,00 PLN - cena kompletu dla firm obsługiwanych na stałe przez Kancelarię Brighton&Wood
 • 1.800,00 PLN - cena kompletu dla firm konsultowanych przez Kancelarię Brighton&Wood
   

Do podanych cen należy doliczyć VAT (5%)

koszt pakowania i przesyłki kompletu 60zł z Vat

koszt pakowania i przesyłki pojedyńczego egzemplarza 20zł z Vat 

Formularz zamówienia książek

Numer rachunku bankowego wydawcy: delegowanie.pl sp. z o.o. sp.k., ul. Poznańska 21/48, 00-685 Warszawa
Bank Zachodni WBK S.A. 4 O/Warszawa, nr rachunku bankowego: 43 1090 1056 0000 0001 3106 6447

W tytule przelewu proszę podać Komentarze komplet lub nr książki w przypadku pojedynczego egzemplarza.

CAPTCHA
Pytanie ma na celu sprawdzenie czy jesteś człowiekiem, a jednocześnie chroni przed publikacją spamu.
Obrazkowy CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników