Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

Kompleksowe wsparcie dla firm delegujących

 Kancelaria Brighton&Wood (www.BrightonWood.com) wraz z Izbą Pracodawców Polskich (www.ipp.org.pl) oraz portalem Delegowanie.pl stworzyły unikalny system kompleksowego wsparcia dla firm delegujących za granicę pracowników, pracowników tymczasowych oraz zleceniobiorców.

Sfinansowany z środków Izby Pracodawców Polskich i prowadzony przez najbardziej skutecznych i doświadczonych prawników zajmujących się transgranicznym zatrudnieniem portal www.delegowanie.pl jest unikalną w skali europejskiej bazą wiedzy n/t delegowania.

Od 2004 roku ukazuje się w starannie przygotowanych wersjach papierowej i elektronicznej miesięcznik „Delegowanie”. Kilka razy w roku ukazują się jego wersje francusko-, niemiecko-, niderlandzko- i angielskojęzyczna.

Od 2010 roku najbardziej prężne firmy delegujące zrzeszone w elitarnym klubie Premium oraz obsługiwane na stałe przez kancelarię Brighton&Wood otrzymują emailem codziennie po śniadaniu garść użytecznych informacji pomagających prowadzić biznes transgraniczny.

Izba Pracodawców Polskich od 2005 roku posiada własne wydawnictwo. Wydało ono dotychczas ponad 60 pozycji książkowych oraz ponad 100 e-booków w języku polskim, angielskim i niemieckim n/t transgranicznego zatrudnienia. Wśród tych publikacji jest prawdziwa perła: siedmiotomowy komentarz do nowej dyrektywy wdrożeniowej. Na ponad 2100 stronach doświadczeni prawnicy komentują w przystępny sposób nowe przepisy o delegowaniu.

Co miesiąc odbywają się w Krakowie spotkania otwarte dla firm. Kilka razy w roku w najważniejszych państwach, do których kierowani są polscy pracownicy, organizowane są spotkania, dzięki którym polskie firmy nawiązują liczne i wieloletnie kontakty biznesowe z zagranicznymi kontrahentami.

W biurze w Warszawie, w Cracow Business Zone (www.ipp.org.pl/cbz) oraz w wybranych krajach europejskich polskie firmy otrzymują profesjonalne wsparcie prawne w zakresie poświadczania formularzy A1, reprezentowania w postępowaniach kontrolnych oraz w procesach sądowych, także w postępowaniach prowadzonych przed Sądem Najwyższym
oraz przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości w Luksemburgu.

W ostatnich latach prawnicy Brighton&Wood uzyskali dla polskich firm delegujących wiele satysfakcjonujących rozstrzygnięć przed sądami powszechnymi oraz w postępowaniach arbitrażowych.
Ze wsparcia Izby Pracodawców Polskich, portalu delegowanie.pl oraz Kancelarii Brighton&Wood skorzystało w latach 2000 - 2015 ponad 3000 firm zajmujących się delegowaniem za granicę.

W każdy czwartek od godziny 10.00 odbywają się spotkania online poświęcone delegowaniu pracowników za granicę (http://optymalnezatrudnienie.pl/online).

Spotkania są bezpłatne dla wszystkich Członków IPP.

Oto programy najbliższych spotkań: http://optymalnezatrudnienie.pl/online

Bądź na bieżąco. Korzystaj ze sprawdzonej i praktycznej wiedzy n/t delegowania. Bądź członkiem elity firm delegujących. Współtwórz środowisko firm delegujących. Zmieniaj rzeczywistość i realia delegowania w Europie. Przystąp do IPP: http://optymalnezatrudnienie.pl/standard 

Jeżeli nie chcesz czekać na seminarium online i chcesz już teraz wysłuchać wykładu oraz otrzymać obszerne materiały (opinia, publikacja itp.) na ten temat, to skorzystaj z dostępu do Bazy Wiedzy: www.delegowanie.pl/wiedza

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia doświadczonych prawników z Kancelarii Brighton&Wood: www.brightonwood.com. Pierwszeństwo w korzystaniu ze wsparcia Brighton&Wood przysługuje Członkom IPP (http://optymalnezatrudnienie.pl/standard) oraz firmom korzystającym z usług portalu www.Delegowanie.pl.

Potrzebujesz skutecznej dokumentacji? Prowadzisz firmę delegującą i masz kontrolę w kraju lub za granicą? Masz problemy z uzyskaniem A1? ZUS chce wycofać wydane Ci wcześniej formularze A1? ZUS chce dokonać przypisu składek w twojej firmie? Chcesz sprawdzić, czy prawidłowo delegujesz i czy prawidłowo naliczasz pensje, składki i inne należności publicznoprawne? – zgłoś się po profesjonale wsparcie do Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com

Życzysz sobie indywidualnej konsultacji z Tomaszem Majorem? – zaznacz tę opcję zgłaszając się po konsultację w Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com.

PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników