Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

KONSULTACJE TELEFONICZNE w zakresie delegowania pracowników

Portal Delegowanie.pl rekomenduje szanowanych na rynku, skutecznych i doświadczonych doradców prawnych, podatkowych, ubezpieczeniowych, księgowych, płacowych, specjalizujących się w zakresie delegowania pracowników i zatrudniania cudzoziemców w Polsce oraz w UE.

W sprawach nie cierpiących zwłoki udzielają oni telefoniczne porady. Doradca udziela wyczerpującej porady telefonicznej, a w razie potrzeby - skonsultuje odpowiedź ze swoimi współpracownikami i oddzwoni z poprawną odpowiedzią lub sporządzi krótką pisemną konsultację - wskazując podstawy swojej interpretacji.

Po otrzymaniu zwięzłego opisu tematyki mającej być przedmiotem konsultacji, otrzymasz bezpłatnie rekomendację doradcy oraz wycenę usługi.

W tym polu opisz swój problem prawny i zadaj pytania. Wprowadzone informacje nie zostaną opublikowane ani w żaden sposób wykorzystane przez serwis.

PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników