Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

Obszerny informator n/t projektu rewolucyjnych zmian w niemieckim prawie

Szanowni Państwo!

W dniu 17.11.2015 r. o godzinie 9.41 niemiecki rząd ogłosił zmiany w zasadach delegowania. Tuż przed godziną dziesiątą Tomasz Major, Prezes Izby Pracodawców Polskich i partner Zarządzający w Kancelarii Brighton&Wood otrzymał jako jeden z pierwszych prawników w Europie informacje o zmianach, które przesłał nam bezpośrednio Rząd Federalny.

Jednocześnie kilka minut po godzinie dziesiątej nasze biuro w Berlinie przesłało nam obszerne uzasadnienie i komentarz rządowy do nowych przepisów.

Portal www.delegowanie.pl jako pierwszy w Europie poinformował o rewolucyjnych zmianach nadchodzących w Niemczech. 

Izba Pracodawców Polskich wraz z kancelarią Brighton&Wood oraz z Portalem www.delegowanie.pl przygotowała bardzo obszerny informator zawierający wszystkie planowane zmiany. Prezentuje on nie tylko nowe przepisy niemieckie, ale także uzasadnienie projektu ustawy i co najważniejsze: oficjalny rządowy komentarz do poszczególnych przepisów. Pozwoli on polskim firmom na przygotowanie się do zmian. 

Informator zawiera ponad 30 stron i dostępny jest od zaraz wyłącznie w wersji papierowej wysyłanej kurierem i doręczanym w ciągu 24h. Dostępny jest on także w biurze Warszawskim, Berlińskim i Krakowskim Izby Pracodawców Polskich. 

Informator jest bezpłatny dla członków Premium IPP.

Informator jest bezpłatny dla firm członkowskich IPP, które zgłoszą się na seminarium, które odbędzie się w dniu 26.11.2015 r.

Informator jest bezpłatny dla firm, które przystąpią do Izby Pracodawców Polskich i zgłoszą się na seminarium, które odbędzie się w dniu 26.11.2015 r. (składka miesięczna wynosi 100 euro). Formularz przystąpienia do IPP: http://ipp.org.pl/zostan-czlonkiem-ipp.html

Informator jest bezpłatny dla firm obsługiwanych na stałe przez Kancelarię Brighton&Wood (www.BrightonWood.com).

Informator jest bezpłatny dla firm konsultowanych po 17.11.2015 przez Kancelarię Brighton&Wood (www.BrightonWood.com).

Cena Informatora dla wszystkich pozostałych firm wynosi 1.200 PLN + VAT + koszty wysyłki (odbiór osobisty w biurach IPP w Warszawie, Krakowie i Berlinie wyłącznie po uprzednim opłaceniu na rachunek bankowy.

W każdy czwartek od godziny 10.00 odbywają się spotkania online poświęcone delegowaniu pracowników za granicę (http://optymalnezatrudnienie.pl/online).

Spotkania są bezpłatne dla wszystkich Członków IPP.

Oto programy najbliższych spotkań: http://optymalnezatrudnienie.pl/online

Bądź na bieżąco. Korzystaj ze sprawdzonej i praktycznej wiedzy n/t delegowania. Bądź członkiem elity firm delegujących. Współtwórz środowisko firm delegujących. Zmieniaj rzeczywistość i realia delegowania w Europie. Przystąp do IPP: http://optymalnezatrudnienie.pl/standard 

Jeżeli nie chcesz czekać na seminarium online i chcesz już teraz wysłuchać wykładu oraz otrzymać obszerne materiały (opinia, publikacja itp.) na ten temat, to skorzystaj z dostępu do Bazy Wiedzy: www.delegowanie.pl/wiedza

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia doświadczonych prawników z Kancelarii Brighton&Wood: www.brightonwood.com. Pierwszeństwo w korzystaniu ze wsparcia Brighton&Wood przysługuje Członkom IPP (http://optymalnezatrudnienie.pl/standard) oraz firmom korzystającym z usług portalu www.Delegowanie.pl.

Potrzebujesz skutecznej dokumentacji? Prowadzisz firmę delegującą i masz kontrolę w kraju lub za granicą? Masz problemy z uzyskaniem A1? ZUS chce wycofać wydane Ci wcześniej formularze A1? ZUS chce dokonać przypisu składek w twojej firmie? Chcesz sprawdzić, czy prawidłowo delegujesz i czy prawidłowo naliczasz pensje, składki i inne należności publicznoprawne? – zgłoś się po profesjonale wsparcie do Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com

Życzysz sobie indywidualnej konsultacji z Tomaszem Majorem? – zaznacz tę opcję zgłaszając się po konsultację w Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com.

PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników