Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

ponad 2400 firm skorzystało już ze wsparcia merytorycznego IPP w 2017 roku!

Nie minął jeszcze rok 2017, jeszcze dwie imprezy przed nami, a już spieszymy z informacją, że z naszego wsparcia merytorycznego skorzystało ponad 2400 firm. 

„Jestem zaskoczony wielkim zainteresowaniem naszymi usługami. Co roku zwiększa się o ponad setkę liczba przedsiębiorców, którzy korzystają z naszych usług. Zainteresowanie w tym roku przerasta jednak nasze najśmielsze oczekiwania sprzed roku. W naszej codziennej pracy dążymy do perfekcji. Żadnemu przedsiębiorcy nie pozwalamy wrócić po seminarium z pytaniami, na które nie otrzymał odpowiedzi. Nasze publikacje są wyczerpujące i są na bieżąco aktualizowane. Na bieżące pytania członkowie IPP otrzymują odpowiedź w każdy czwartek podczas ośmiu spotkań online, które prowadzę osobiście. Firmy, które obsługujemy na stałe, nie troszczą się o postępowania kontrolne w kraju i za granicą.- My bierzemy na siebie ciężar działań w tym zakresie. Firmy konsultowane przez nas na bieżąco są w stanie zaproponować swoim pracownikom wysokie wynagrodzenia netto, a swym kontrahentom konkurencyjne stawki. Na koniec roku szykujemy dla wszystkich firm zajmujących się zatrudnieniem cudzoziemców, delegowaniem, pracą tymczasową i optymalizacjami w zakresie kosztów związanych z zatrudnieniem w kraju i za granicą miłą i atrakcyjną niespodziankę.” – skomentował dla Portalu Delegowanie.pl Tomasz Major, Prezes IPP i Partner Zarządzający w Kancelarii Brighton&Wood.

Izba Pracodawców Polskich (www.ipp.org.pl) jest największą branżową organizacją w Polsce zrzeszającą agencje pracy tymczasowe, agencje zatrudnienia świadczące usługi pośrednictwa pracy i firmy outsourcingowe. Izba Pracodawców Polskich jest też nieprzerwanie od roku 2006 największą organizacją polską zrzeszającą firmy zajmujące się transgranicznym i nowoczesnym zatrudnieniem. Co roku z usług i wsparcia Izby Pracodawców Polskich korzysta ponad 2300 firm.

Źródło sukcesu i skuteczności Izby Pracodawców Polskich tkwi w tym, że jesteśmy organizacją apolityczną i działamy wyłącznie w interesie przedsiębiorców. Na nasze spotkania nigdy nie zapraszamy polityków, związkowców i innych „partnerów społecznych” oraz urzędników. Z każdą ekipą rządzącą mamy chłodne i ograniczone do absolutnego minimum stosunki o charakterze wyłącznie merytorycznym. Nie zależy nam na popularności wśród polityków i wśród urzędników. Rozsądni politycy i urzędnicy cenią nas za to. Żadnemu politykowi ani urzędnikowi nie przyznaliśmy nigdy nagrody i nie przyznamy też w przyszłości. Nie zmuszamy studentów do uczestniczenia w naszych kongresach pod rygorem niezaliczenia egzaminów. Referentami na Konferencjach organizowanych przez IPP są wyłącznie doświadczeni prawnicy. Nie zapraszamy w charakterze referentów i partnerów znanych marek, które na kongresy w charakterze referentów wysyłają nuworyszy uczących się swojego fachu.

Formuła spotkań organizowanych przez Izbę Pracodawców Polskich i portal Delegowanie.pl nie zmieniła się od 15 lat: na spotkania nie są zapraszani ani urzędnicy szkodzący polskim firmom, ani teoretyzujący naukowcy proponujący rozwiązania nierentowne, niebiznesowe i nierealne, ani prawnicy, którzy rozpoczynają przygodę z delegowaniem i na skórze firm delegujących uczą się transgranicznego zatrudnienia. Pozwala to na swobodną wymianę doświadczeń bez obawy, że urzędnicy będą przysłuchiwali się dywagacjom przedstawicieli firm, a naukowcy na łamach prasy bulwarowej i w innych mediach komentowali niepoprawne ich zdaniem praktyki. Spotkania mają charakter praktycznych warsztatów w wąskim gronie, podczas których omawiane są konkretne rozwiązania dla firm. Doświadczeni praktycy omawiają konkretne przypadki rozstrzygane przez sądy oraz praktykę poszczególnych instytucji polskich i zagranicznych. Uczestnicy spotkań zabierają ze sobą konkretne rozwiązania dla firm i odpowiedzi na liczne pytania, które ich nurtują w codziennej pracy.

Nasi stali klienci to elitarna grupa firm, które zajmują się delegowaniem, zatrudnieniem cudzoziemców, pracą tymczasową i outsourcingiem. Nasza dewiza jest prosta: Wy zajmujcie się biznesem, a my stworzymy Wam otoczkę formalną do Waszej działalności.

W postępowaniach kontrolnych bronimy firmy przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Państwową Inspekcją Pracy, administracją podatkową i innymi urzędami w kraju i za granicą. Dla naszych stałych klientów działamy w całej Europie i w wybranych krajach pozaeuropejskich. Nasi współpracownicy reprezentują firmy w postępowaniach sądowych w kraju i za granicą.

W sposób bezpardonowy bronimy firm przed roszczeniami pracowniczymi. Naszych stałych klientów reprezentujemy w postępowaniach kontrolnych w kraju i za granicą oraz przed sądami.

Tworzymy skuteczną dokumentację kontraktową i pracowniczą, która chroni naszych klientów przed inspekcjami w kraju i za granicą oraz przed roszczeniami pracowniczymi.

W przeciwieństwie do innych firm doradczych, które zazwyczaj oferują usługi z wyodrębnionych dziedzin, nasi klienci otrzymują wsparcie całego interdyscyplinarnego zespołu. Nasi doradcy z różnych dziedzin spotykają się, by wspólnie wypracować rozwiązanie. Działamy tak, ponieważ myślimy jak przedsiębiorcy i postrzegamy firmy naszych klientów jako całość. Dlatego naszym celem jest zapewnienie wszechstronnego doradztwa, które uwzględnia wszystkie potrzeby organizacji. Nie tylko skupiamy prawników i specjalistów od podatków i ubezpieczeń społecznych oraz audytorów. W ramach naszych struktur ci wszyscy specjaliści ściśle ze sobą współpracują. Uwzględniając potrzeby naszych klientów, zespoły tworzymy w taki sposób, aby odnosiły sukcesy i osiągały cele klientów. Interdyscyplinarność naszego zespołu jest unikatowa. Wynika ona z naszych doświadczeń w największych firmach prawniczych w USA i Niemczech oraz w butikowych firmach prawniczych i lobbingowych w Belgii i we Francji. Udało nam się stworzyć stworzył nowoczesną firmę doradczą skrojoną na XXI wiek.

W całej Europie i w wybranych krajach pozaeuropejskich dla naszych stałych klientów pracują najbardziej skuteczni zagraniczni prawnicy.

Współpracuje z nami kilkunastu prawników i specjalistów od podatków oraz od ubezpieczeń społecznych, niewielu w porównaniu z innymi firmami. Nie przyjmujemy zbyt wielu ludzi, zwykle jedną osobę rocznie. Oferujemy ponadprzeciętne wynagrodzenie i bardzo dużo czasu wolnego. Musimy być więc bardzo selektywni. Nie dajemy ogłoszeń o rekrutacji i nie przyjmujemy podań o pracę. Nie afiszujemy się i mamy własne metody działania.

„Brighton&Wood to imponująca firma i jesteśmy z tego dumni. Stanowimy elitarne bractwo. Nie jest nas wielu i troszczymy się o siebie nawzajem.
Nie ma u nas bandyckiego współzawodnictwa, z jakiego słyną wielkie firmy.” – podkreśla Tomasz Major, Partner Zarządzający w Kancelarii Brighton&Wood.

Staramy się być bardzo ostrożni przy doborze nowych ludzi i stawiamy sobie za cel, aby każdy pracownik został możliwie szybko wspólnikiem. Żeby to osiągnąć, inwestujemy mnóstwo czasu i pieniędzy w nas samych, a zwłaszcza w nowych ludzi. Bardzo rzadko, w naprawdę wyjątkowych wypadkach, zdarza się, że prawnik odchodzi z naszej firmy. Jest to ewenement. Często staramy się w różny sposób pomagać naszym ludziom w robieniu kariery. Chcemy, żeby byli szczęśliwi, i wydaje nam się, że to najbardziej ekonomiczny sposób działania. W ubiegłym roku we wszystkich firmach prawniczych naszej wielkości i większych, współczynnik rotacji kadr wynosił dwadzieścia dwa procent. W Brighton&Wood był on równy zeru. Tak było i rok temu. 

 

W każdy czwartek od godziny 10.00 odbywają się spotkania online poświęcone delegowaniu pracowników za granicę (http://optymalnezatrudnienie.pl/online).

Spotkania są bezpłatne dla wszystkich Członków IPP.

Oto programy najbliższych spotkań: http://optymalnezatrudnienie.pl/online

Bądź na bieżąco. Korzystaj ze sprawdzonej i praktycznej wiedzy n/t delegowania. Bądź członkiem elity firm delegujących. Współtwórz środowisko firm delegujących. Zmieniaj rzeczywistość i realia delegowania w Europie. Przystąp do IPP: http://optymalnezatrudnienie.pl/standard 

Jeżeli nie chcesz czekać na seminarium online i chcesz już teraz wysłuchać wykładu oraz otrzymać obszerne materiały (opinia, publikacja itp.) na ten temat, to skorzystaj z dostępu do Bazy Wiedzy: www.delegowanie.pl/wiedza

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia doświadczonych prawników z Kancelarii Brighton&Wood: www.brightonwood.com. Pierwszeństwo w korzystaniu ze wsparcia Brighton&Wood przysługuje Członkom IPP (http://optymalnezatrudnienie.pl/standard) oraz firmom korzystającym z usług portalu www.Delegowanie.pl.

Potrzebujesz skutecznej dokumentacji? Prowadzisz firmę delegującą i masz kontrolę w kraju lub za granicą? Masz problemy z uzyskaniem A1? ZUS chce wycofać wydane Ci wcześniej formularze A1? ZUS chce dokonać przypisu składek w twojej firmie? Chcesz sprawdzić, czy prawidłowo delegujesz i czy prawidłowo naliczasz pensje, składki i inne należności publicznoprawne? – zgłoś się po profesjonale wsparcie do Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com

Życzysz sobie indywidualnej konsultacji z Tomaszem Majorem? – zaznacz tę opcję zgłaszając się po konsultację w Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com.

PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników