Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

Pytanie do Eksperta

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Konferencją Praktyków Delegowania, która odbędzie się w Krakowie już 23.11.2016 r. organizatorzy umożliwiają uczestnikom konferencji zadawanie pytań, na które odpowiedź zostanie udzielona podczas konferencji.

Zadaj pytanie – odpowiedź eksperta podczas Konferencji Praktyków Delegowania, która odbędzie się w Krakowie już 23.11.2016 r.! 

Odpowiedzi będzie można usłyszeć podczas drugiego dnia wydarzenia. Pytanie lub opis problemu powinien być jak najbardziej szczegółowy i dotyczyć konkretnego zagadnienia prawnego, ubezpieczeniowego lub podatkowego albo innego – związanego z delegowaniem za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców. 

Dokładamy wszelkich starań, aby zakres wiedzy przekazywanej podczas Konferencji Praktyków Delegowania, która odbędzie się w Krakowie już 23.11.2016 r. jak najpełniej odpowiadał na Państwa oczekiwania i potrzeby. Państwa pytania i problemy związane ze stosowaniem przepisów w praktyce znacząco nam to zadanie ułatwi.

Wszystkie zapytania są anonimowe – ich autorzy nie będą nikomu ujawniani.

PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników