Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

Rewolucyjne zmiany w zasadach delegowania w Europie: zagrożenia i szanse dla firm

Szanowni Państwo!

Na najbliższym seminarium, które odbędzie się w Krakowie, w dniu 9 czerwca 2016 r. zaprezentowane i przedyskutowane zostaną liczne zmiany w zakresie delegowania pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców, które wchodzą w życie 18.06.2016 r., w związku z implementacją tzw. Dyrektywy Wdrożeniowej we wszystkich państwach członkowskich.

Omówione zostaną także obszernie kolejne rewolucyjne zmiany procedowane aktualnie w instytucjach unijnych. Informujemy o nich na bieżąco na naszym portalu: www.delegowanie.pl/dyrektywa.

Przedyskutowane zostaną ponadto planowane zmiany w zakresie poświadczania formularzy A1.

W części niemieckiej omówione zostaną rewolucyjne zmiany i nowe znaczące ograniczenia w zakresie delegowania do Niemiec.

W części polskiej omówiona zostanie praktyka ZUS i PIP oraz władz skarbowych w zakresie delegowania (A1, podstawa wymiaru składek, kontrole etc.) oraz nadchodzące zmiany związane z delegowaniem zleceniobiorców.

W części francuskiej, belgijskiej, niderlandzkiej i skandynawskiej omówione zostaną zmiany w zakresie delegowania do tych krajów.

Wszystkie zmiany zmierzają do ograniczenia delegowania w dotychczasowej formie, w dotychczasowych formułach i w dotychczasowych trybach. Dla firm, które należycie przygotują się do zmian, będą one szansą i nowym impulsem do rozwinięcia biznesu związanego z delegowaniem. Firmy, które nie przygotują się należycie do zmian, będą musiały zaprzestać działalności związanej z delegowaniem.

Jest to ostatnie spotkanie z firmami przed długą przerwą wakacyjną, która potrwa do końca września b.r.

 


W każdy czwartek o godzinie 11.00 odbywa się spotkanie online poświęcone delegowaniu pracowników za granicę.
 
Spotkania są bezpłatne dla wszystkich Zwyczajnych Członków IPP oraz dla Członków Premium IPP.
 
Oto programy najbliższych spotkań: www.delegowanie.pl/online
 
 
Wszystkie firmy, które przystępują do IPP wiosną 2016 roku otrzymują w prezencie wart 9.900 PLN komplet najnowszych komentarzy n/t delegowania: http://delegowanie.pl/komentarze oraz jeszcze jeden atrakcyjny i przydatny w pracy upominek.
 

 

W każdy czwartek od godziny 10.00 odbywają się spotkania online poświęcone delegowaniu pracowników za granicę (http://optymalnezatrudnienie.pl/online).

Spotkania są bezpłatne dla wszystkich Członków IPP.

Oto programy najbliższych spotkań: http://optymalnezatrudnienie.pl/online

Bądź na bieżąco. Korzystaj ze sprawdzonej i praktycznej wiedzy n/t delegowania. Bądź członkiem elity firm delegujących. Współtwórz środowisko firm delegujących. Zmieniaj rzeczywistość i realia delegowania w Europie. Przystąp do IPP: http://optymalnezatrudnienie.pl/standard 

Jeżeli nie chcesz czekać na seminarium online i chcesz już teraz wysłuchać wykładu oraz otrzymać obszerne materiały (opinia, publikacja itp.) na ten temat, to skorzystaj z dostępu do Bazy Wiedzy: www.delegowanie.pl/wiedza

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia doświadczonych prawników z Kancelarii Brighton&Wood: www.brightonwood.com. Pierwszeństwo w korzystaniu ze wsparcia Brighton&Wood przysługuje Członkom IPP (http://optymalnezatrudnienie.pl/standard) oraz firmom korzystającym z usług portalu www.Delegowanie.pl.

Potrzebujesz skutecznej dokumentacji? Prowadzisz firmę delegującą i masz kontrolę w kraju lub za granicą? Masz problemy z uzyskaniem A1? ZUS chce wycofać wydane Ci wcześniej formularze A1? ZUS chce dokonać przypisu składek w twojej firmie? Chcesz sprawdzić, czy prawidłowo delegujesz i czy prawidłowo naliczasz pensje, składki i inne należności publicznoprawne? – zgłoś się po profesjonale wsparcie do Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com

Życzysz sobie indywidualnej konsultacji z Tomaszem Majorem? – zaznacz tę opcję zgłaszając się po konsultację w Kancelarii Brighton&Wood: www.BrightonWood.com.

PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników