Skip to main content

optymalne-reklama.jpg

SZKOLENIA BHP dla firm delegujących pracowników za granicę

Portal Delegowanie.pl rekomenduje specjalistów d/s bhp specjalizujących się w zakresie delegowania pracowników i zatrudniania cudzoziemców w Polsce oraz w UE. Przeprowadzają oni sprawnie szkolenia przewidziane przepisami prawa oraz przygotowują dokumentację wypadkową. Zakres usług: Kompleksowa obsługa firm w zakresie zadań służby bhp; Szkolenia z zakresu bhp dla każdej grupy zawodowej; Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej; Szkolenia z zakresu PPOŻ; Ocenę zagrożeń zawodowych (ryzyko zawodowe);Doradztwo w zakresie obowiązujących zasad i przepisów bhp; Udział w dochodzeniach powypadkowych oraz opracowywanie stosownej dokumentacji. Jedną z form naszej działalności jest kompleksowej obsługa firm w zakresie realizacji zadań służby bhp w oparciu o stałe umowy. Coraz większe grono naszych Klientów korzysta z tej formy współpracy. Nawiązanie stałej współpracy gwarantuje obniżenie kosztów, dzięki dostosowaniu pakietu usług do indywidualnych potrzeb Klienta.

Po otrzymaniu zwięzłego opisu przedmiotu usługi , otrzymasz bezpłatnie rekomendację specjalisty oraz wycenę usługi.

W tym polu opisz swój problem prawny i zadaj pytania. Wprowadzone informacje nie zostaną opublikowane ani w żaden sposób wykorzystane przez serwis.

PROFESJONALNI DORADCY PRAWNI, PODATKOWI, UBEZPIECZENIOWI, KSIĘGOWI, PŁACOWI

w zakresie delegowania pracowników

WEWNĘTRZNE I ZAMKNIĘTE SZKOLENIA W FIRMACH

n/t delegowania pracowników

ZASTĘPSTWO PROCESOWE (M.IN. SPRAWY PRZECIWKO ZUS, WŁADZOM SKARBOWYM, PIP, SPRAWY PRACOWNICZE) REPREZENTOWANIE W POSTĘPOWANIACH KONTROLNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ

w zakresie delegowania pracowników

SZKOLENIA BHP

dla firm delegujących pracowników za granicę

ROZLICZANIE PŁAC (KSIĘGOWOŚĆ PŁAC)

pracowników delegowanych

SPECJALISTYCZNE TŁUMACZENIA

na potrzeby postępowań kontrolnych, procesowych, negocjacji handlowych

KONSULTACJE TELEFONICZNE

w zakresie delegowania pracowników