TOM 8 KOMENTARZ DO USTAWY Z DNIA 20.05.2016 O DELEGOWANIU PRACOWNIKÓW W RAMACH ŚWIADCZENIA USŁUG

TOM 8 KOMENTARZ DO USTAWY Z DNIA 20.05.2016 O DELEGOWANIU PRACOWNIKÓW W RAMACH ŚWIADCZENIA USŁUG

Wejście w życie nowej Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie egzekwowania dyrektywy 96/71/WE dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług nakazuje każdemu – właścicielom firm, kierownikom działów kadr, płac, księgowości oraz przede wszystkim sprzedaży oraz realizacji, a także doradcom prawnym i podatkowym – przemodelować dotychczasowe strategie związane z delegowaniem za granicę pracowników, pracowników tymczasowych i zleceniobiorców. Nowa Dyrektywa wdrożeniowa przesuwa punkt ciężkości przy transgranicznym zatrudnieniu na inne kwestie, niż czyniła to dotychczasowa i cały czas obowiązująca Dyrektywa 96/71/WE dotycząca delegowania pracowników w ramach świadczenia usług. Oddajemy do rąk przedsiębiorców i ich doradców kompendium wiedzy n/t delegowania pod rządami nowej Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie egzekwowania dyrektywy 96/71/WE dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług.

Wydanie: 2016 (format 125x195, ilość stron: 376)

Wszystkie publikacje zostały przygotowane w sposób niezwykle precyzyjny, staranny i wyczerpujący. Zawierają oprócz licznych uwag i przykładów praktycznych, także akty prawne, omówienie interpretacji urzędowych oraz orzecznictwa. Książki napisane zostały w sposób przystępny, prostym językiem, tak, by każdy przedsiębiorca mógł się nimi z łatwością posługiwać.
Autorami są najwybitniejsi w Polsce praktycy, będący niekwestionowanymi autorytetami w dziedzinie delegowania.

 

Nakład papierowego wydania tej książki wyczerpany. Nowe wydanie uwzględniające aktualny stan prawa i praktyki rynkowej już wkrótce.

 

1,999.00PLN

Cena netto ( + VAT)