Członkostwo w IPP - Pakiet Standard

Pakiet Standard – Wiedza i Integracja

Pakiet Standard zapewnia (za symboliczną składkę wynoszącą tylko 100 euro) dostęp do wiedzy eksperckiej.

Uczestnicy Programu Standard otrzymują bezpłatnie jedną z kilkunastu publikacji książkowych (www.Delegowanie.pl/ksiazki_nt_delegowania_pracownikow), a w każdy czwartek spotykają się na bezpłatnych seminariach online i konferencjach poświęconych aktualnym aspektom prawnym, podatkowym i ubezpieczeniowym związanym z delegowaniem personelu za granicę i z zatrudnieniem cudzoziemców w Polsce. Na bezpłatnych tematycznych spotkaniach omawiane są najnowsze interpretacje i orzecznictwo, firmy delegujące swoich pracowników do Niemiec, Francji, Belgii, Niderlandów oraz do krajów skandynawskich dowiadują się o regulacjach tych krajów relewantnych dla ich działalności, a agencje pracy tymczasowej i firmy outsourcingowe operujące na terenie Polski dowiadują się o praktycznych aspektach stosowanych na rynku modeli działalności i systemów optymalizacji kosztowej. Także dla firm działających w branży opieki domowej w Niemczech przewidziane są regularne seminaria online.

Kilka razy w roku organizowane są Seminaria dla Praktyków, na które Członkowie Programu Standard mają 50% zniżki.
Każdy uczestnik Programu Standard otrzymuje w prezencie, w dniu przystępowania do Programu Standard oraz w dniu przedłużania Programu Standard wybraną przez siebie jedną z kliku cennych i obszernych publikacji na temat go interesujący (www.Delegowanie.pl/ksiazki_nt_delegowania_pracownikow). Wszystkie pozostałe publikacje dostępne są dla Członków Programu Standard za symboliczną opłatę wynoszącą zaledwie 10% wartości książki.

Uczestnicy Programu Standard wymieniają się doświadczeniami i informacjami z innymi uczestnikami Programu oraz czerpią wiedzę ze wspólnych doświadczeń, a także uczestniczą w cyklicznych spotkaniach umożliwiających utrzymywanie stałych kontaktów biznesowych wśród liderów branży, w której działają.

Członkowie Programu Standard uczestniczą w regularnych integracyjnych Obiadach Mistrzów.  

Uczestnicy Programu Standard korzystają z bezpłatnych konsultacji w drobnych sprawach przez kancelarię Brighton&Wood przed/po każdym seminarium/konferencją (podczas Obiadów Mistrzów) oraz mają dostęp do wyjaśnień urzędowych uzyskiwanych na bieżąco przez IPP i EEEV od polskich i zagranicznych instytucji.

Członkowie Programu Standard mogą skorzystać, bez dodatkowych opłat, z członkostwa w Europejskiej Federacji Pracodawców EEEV i z przywilejów z związanych z tym członkostwem.

Na liczne pozostałe usługi wsparcia merytorycznego i prawnego Członkowie Programu Standard otrzymują atrakcyjne zniżki.
Pakiet Członkowski Standard jest doskonałym wstępem do późniejszego skorzystania z rozszerzonego pakietu PREMIUM.

Pakiet Standard zawiera:

 • Bezpłatnie - Jedna z wielu książek: www.Delegowanie.pl/ksiazki_nt_delegowania_pracownikow; pozostałe publikacje za symboliczną cenę w wysokości 10% ceny standardowej!
 • Bezpłatnie - Udział w Obiadach Mistrzów Delegowania po każdej Konferencji dla Praktyków w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Opolu (jedna osoba z firmy) - www.Delegowanie.pl/konferencje-i-szkolenia;
 • Bezpłatnie - Konsultacje w drobnych sprawach przez kancelarię Brighton&Wood przed/po każdej Konferencji dla Praktyków w Krakowie (oraz podczas Obiadów Mistrzów) - www.Delegowanie.pl/konferencje-i-szkolenia;
 • Bezpłatnie - Dostęp do wyjaśnień urzędowych uzyskiwanych przez IPP od polskich i zagranicznych instytucji;

I dodatkowo:

 • Rabat 90%/75%/50%na wszystkie publikacje książkowe www.Delegowanie.pl/konferencje-dla-praktykow (jedna książka w każdym roku członkostwa gratis!)
 • Rabat 50% na udział w Konferencjach dla Praktyków w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Opolu: www.Delegowanie.pl/konferencje-dla-praktykow
 • Rabat 33%/25% na Indywidualne konsultacje online w Kancelarii Brighton&Wood (www.BrightonWood.com)
 • Rabat 33% na Indywidualne konsultacje w biurach Kancelarii Brighton&Wood (www.BrightonWood.com)
 • Rabat 25% na Indywidualne konsultacje ad hoc + infolinia w sytuacjach nagłych - konsultacja w ciągu 24h (kwestie związane z A1, kontrole w kraju i za granicą, inne sytuacje krytyczne)
 • Rabat 25% na obsługę kadrowo-płacową ELYSIUM – Kadry i Płace dla firm delegujących (www.Elysium-Europe.eu)
 • Rabat 33% na Ekspertyzę Prawną Kancelarii Brighton&Wood (www.BrightonWood.com)
 • Rabat 25% na Modelową Dokumentację (www.Delegowanie.pl/dokumentacja)   
 • lnne rabaty na dostęp do bazy wiedzy: (www.OptymalneZatrudnienie.pl)
 • Rabat 50% na obsługę siedziby spółki w budynkach IPP w Krakowie, Warszawie i Berlinie + obsługa korespondencji)
 • Rabat 25% na audyt dokumentacji i procedur stosowanych w firmie.
 • Rabat 50% na usługi przedstawiciela do kontaktów z administracją państwa przyjmującego oraz na przechowywanie dokumentów na terenie Niemiec, Belgii i Francji;
 • Rabat 33% na obsługę w postępowaniach kontrolnych w Polsce, Niemczech, Francji, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Danii, Norwegii, Finlandii i Szwecji;
 • Możliwość Zmiany na Pakiet PREMIUM w dowolnym momencie bez utraty wpłaconych środków.

Składka członkowska w formie abonamentu rocznego w wysokości równowartości 100,00 EUR miesięcznie + VAT, płatna za cały rok z góry na podstawie faktury.

Dołącz do najlepiej poinformowanych i przystąp do największej organizacji zrzeszającej i wspierającej firmy delegujące:

Niniejszym zgłaszam reprezentowaną przeze mnie firmę do programu Członkostwa Zwyczajnego w sekcji Delegowanie IPP

Akceptuję zasady członka standard IPP
zgoda
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest EUROPA CROSS BORDER SERVICES LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą 00-685 Warszawa, ulica Poznańska 21 lok 48.